На факультеті відбулося представлення перших курсів!

30.03.2021 | 12:43

Березень розпочався з довгоочікуваного представлення наших перших курсів. На жаль, реалії – дистанційне, та це не завадило реалізувати та передати усю святкову атмосферу знайомства. Наші студенти надзвичайно креативні, адже вони змогли підійти до цього дійства з індивідуальним підходом та, звісно, гумором навіть через екрани смартфонів і комп’ютерів. Не так просто зробити представлення своєї групи в онлайн режимі – та вони змогли. Кожна група по-своєму особлива, талановита, багатогранна, і ми переконались у цьому, споглядаючи їхнє відео-представлення. Також цьогоріч вперше своє представлення демонстрували «новенькі» ФПК, з чим ми їх і вітаємо.
Традиційно у кінці зустрічі відбулось оголошення присяги студентів, хоч і у таких дивних умовах. На незважаючи на це, ми старались відтворити усі елементи та етапи проведення представлення. Дякуємо усім групам за творчість в умовах дистанційного навчання !