На замітку студентам І курсу  заочної форми навчання  ОС Магістр! Дорожня  карта  організації освітнього процесу на 2022-2023 н.р.

11.10.2022 | 13:56

І. Списки академічних груп

Зі списками академгруп можна  ознайомитися тут…  магістри( заочна форма)  *

*Після завершення додаткового набору   списки груп будуть деталізовані.

1.1. Спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки (Освітня програма Організація освітнього простору: управління та експертиза)

Група ФПОМ-11з

1.2. Спеціальність 012 Дошкільна освіта

Група ФПДМ-11з

Група ФПДМ-12з

1.3. Спеціальність  013 Початкова освіта

Група ФПШМ-11з

Група ФПШМ-12з

Група ФПШМ-13з –

1.4. Спеціальність  016 Спеціальна освіта (Спеціалізація  Логопедія)

Група ФПЛМ-11з

Група ФПЛМ-12з

Група ФПЛМ-13з

Група ФПЛМ-14з

1.4. Спеціальність  231 Соціальна робота (Освітня програма  «Соціально-психологічна реабілітація» )

Група ФПСМ-11з

У кожній групі буде  обраний/призначений  староста, на якого покладаються  організаційні, координуючі функції.

Деканат  приймає  попередні  зголошення  від охочих   виконувати  відповідальні обов’язки старост груп .

____________________________________________________________________________________

ІІ.  Заліково-екзаменаційні сесії

• Настановча сесія – 21 – 30 листопада 2022 р.
  • Зимова заліково-екзаменаційна сесія – 10 ­ – 24 січня 2023 р.
  • Літня зимова екзаменаційна сесія – 10 – 24 травня 2023 р.

ІІІ.  Форма навчання

Навчання буде здійснюватися у дистанційному форматі  на  електронних платформах  Zoom / Teams  відповідно до посилань у розкладі занять.

Для роботи на університетській платформі  Teams  необхідно  мати корпоративну  електронну пошту.  Персональні корпоративні  електронні скриньки  будуть надіслані   на  електронні пошти студентів, які  вказувалися у часі вступної кампанії.

ІУ. Розклади занять

Розклади занять на сесії будуть оприлюднюватися на сайті факультету у рубриці  СТУДЕНТОВІ/Розклади занять, заліків, іспитів (заочна форма) за посиланням  https://pedagogy.lnu.edu.ua/rozklady-zaniat-zalikiv-ispytiv-zaochna-forma

орієнтовно за  тиждень до початку  сесій.

У. Виклики на сесію

Відповідно до трудового законодавства студенти, які навчаються на заочній формі  можуть отримувати  від організацій, установ, де працюють, додаткову оплачувану навчальну відпустку.

Для оформлення відпустки необхідно буде  замовити у деканаті  виклик на сесію, заповнивши  попередньо відповідну гугл-форму за посиланням

Оформлення і видача  викликів на сесію  розпочинається за  три  тижні до початку сесій.

УІ. Оплата за навчання

Оплату за навчання  слід здійснювати  до 25 серпня  (за І семестр) і до 25 січня (за ІІ семестр) навчального року.

Вартість навчання  у 2022-2023 н.р. і реквізити  рахунку  розміщені на сайті  факультету за посиланням  https://pedagogy.lnu.edu.ua/students/oplata-za-navchannia

Протермінування оплати  за навчання  тягне за собою  відповідно до укладених договорів   стягнення пені, або відрахування  з числа студентів.

Про вартість навчання у наступному навчальному  році буде  повідомлено у 2023 р.

УІІ. Довідки про  навчання

Отримати довідку  про навчання  можна попередньо зробивши  через електронну поштудеканату        pedosv.fakultet@ukr.net відповідний запит.

Для виготовлення  довідки   необхідно  вказати  ПІБ студента,  назву академічної групи, спеціальність та форму навчання (денна/заочна, бюджет/контракт) .   Отримати готові  довідки можна в деканаті (каб. 38).

УІІІ.  Контактна інформація

Деканат  факультету