На звсіданні Вченої ради Університету схвалено звіт факультету педагогічної освіти за 2018-2023 рр.

30.04.2024 | 22:58

30 квітня 2024 р. на засіданні  Вченої ради  Університету було заслухано  звіт факультету педагогічної освіти про навчально-методичну, наукову та виховну  роботу  за період 2018-2023 рр.

Декан факультету доцент Дмитро Герцюк  представив  основні досягнення  колективу факультету в організації  освітнього  і наукового процесу,   зміцненні  кадрового потенціалу кафедр,   роботі  з абітурієнтами, випускниками й роботодавцями,  здійснення міжнародної  співпраці,  реалізації завдань національно-патріотичного виховання студенстької молоді,  акцентувава увагу на  пріоритетах  життєліяльнсоті факультету на  наступний період.

В обговоренні звіту взяли  участь перший проректор Андрій Гукалюк, проректори  Віталій  Кухарський, Роман Гладишевський, Володимир Качмар, декан географічного факультету Володимир Біланюк, які  висловили  свої міркування щодо потенційних можливостей  структурних підрозділів  факультету у розв’язанні важливих питань  інноваційного  поступу  у педагогічній освіті і науці.      Слова підтримки  роботи  факультету  висловив також ректор Університету Володимир Мельник.

Вчена рада  Університету   високо оцінила  роботу факультету  і схвалила звіт.

Із презентацією звіту на Вченій раді можна ознайомитися тут….ФПО 2018-2023 30.04.24

Звіт факультету за критеріями оцінювання навчально-методичної, наукової  та виховної роботи за 2018-2023 рр. розміщено тут…Звіт ФПО (30.04. 024)