Науковий семінар на тему “Здоров’я та його складові. Чинники, що впливають на здоров’я людини”

21.01.2023 | 13:14

17 січня 2023 року на кафедрі фізичного виховання та спорту відбувся науковий семінар на тему “Здоров’я та його складові. Чинники, що впливають на здоров’я людини”.

Доповідачем семінару була завідувачка кафедри, проф. Романа Романівна Сіренко. На семінарі було розглянуто холістичну модель здоров’я, що включає такі компоненти: духовне, соціальне, емоційне, фізичне та інтелектуальне благополуччя; визначено головні ознаки, які призводять до нездоров’я та нездорової поведінки; виокремлені чинники порушення фізичного здоров’я та психологічної рівноваги; наголошено на критеріях соціальної адаптованості людини.

Наприкінці доповіді було зроблено висновки про те, що вибір способу життя людини на користь здоров’я багато у чому залежить від її розуміння проблеми та рівня зацікавленості. Чинниками вибору здорового способу життя є: особиста відовідальність за своє життя, високий рівень самоповаги, віра у те, що здорова поведінка запорука високих досягнень та успішного життя.