Навчально-практичний семінар “Нейропсихологічні чинники розвитку мовлення”

12.10.2019 | 10:28

11.10.2019 – відбулась чергова важлива подія для середовища фахівців у сфері допомоги дітям з порушенням розвитку. На кафедрі спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка за сприяння Освітньо-консультативного центру “Справи Кольпінга в Україні” пройшов навчально-практичний семінар “Нейропсихологічні чинники розвитку мовлення”.

Тренер – Олександра Дружинська, лікар-дитячий психіатр, психотерапевт, директор Святошинського районного в м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, викладач кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи ЛНУ ім. І. Франка.

По-новому зазвучала тема для традиційних логопедів, психологів і педагогів. Планується продовження навчання.