Оголошення! Унікальний тренінг з домедичної допомоги для дітей у віці 12+ за участю кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

14.03.2023 | 12:58
АКТУАЛЬНО!
Спільно з Мальтійська служба допомоги , Профспілка Львівського університету і Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи ЛНУ імені Івана Франка проводимо унікальний тренінг з домедичної допомоги для дітей у віці 12+.
🗓️ Заняття відбудеться 16 березня 2023 р. о 16. 00 год, вул. І. Франка, 3 (Офіс Мальтійської служби допомоги).
💡 Тренінг корисний та цікавий, адже ваша дитина зможе практично відпрацювати всі рефлексії за допомогою спеціальних медичних приладів та манекенів. Тривалість заходу 1-1,5 год.
📲 Поспішіть зареєструватися, кількість місць обмежена (до 15 учасників в групі). Перевага надається дітям учасників бойових дій та дітям загиблих Захисників і Захисниць України.
Зареєструватися можна до 18.00 год, 14 березня 2023 року за посиланням ⬇️
Пам’ятай! Твої РУКИ можуть врятувати ЖИТТЯ дорогої тобі людини!