Порядок денний засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти, 18.05.2021

17.05.2021 | 21:31

Засідання  Вченої ради факультету педагогічної  освіти

18 травня 2021 р., 13.00

Актова зала  (а.50, вул. Туган-Барановського, 7)

Порядок денний:

1.Конкурсні справи

1.1. Обрання на посаду завідувача кафедри  початкової та дошкільної  освіти  д.п.н., проф. Мачинську Н.І.

1.2. Рекомендація Вченій раді Університету щодо обрання на посаду професора кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої освіти д.п.н., доцента  Біляковську О.О.

1.3. Рекомендація Вченій раді Університету щодо обрання на посаду професора кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої освіти д.п.н., доцента  Караманова О.В.

1.4. Рекомендація Вченій раді Університету щодо обрання на посади професора кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи  д.п.н., доцента  Ферт О.Г.

2.Рекомендація Вченій раді Університету щодо присвоєння вченого звання доцента кафедри початкової та дошкільної освіти     кандидату  філологічних наук,  доценту кафедри початкової та дошкільної  освіти     Крохмальної Г.І.

1. Про підготовку факультету до  проведення   літньої заліково-екзаменаційної сесії  2020-2021  н.р. (Доп. декан, зав. кафедрами).
  2. Про скликання конференції трудового колективу (19.05, 14.00, формат  очно-дистанційний)
  3. Про рекомендацію до друку наукових і начально-методичних праць.
  4. Різне.

Секретар Вченої ради                                                доц. Крохмальна Г.І.