Порядок денний засідання Вченої ради ФПО 21.06.2022 р.

19.06.2022 | 21:17

Засідання  Вченої ради факультету педагогічної  освіти

21  червня 2022 року, 14.00  а.50 (вул.Туган-Барановського, 7)

Порядок денний:

1. Конкурсні справи.  Обрання на  посади доцента

1.1 Обрання на  посаду доцента  кафедри  початкової та дошкільної освіти кандидата філологічних наук, доцента  Крохмальної Галини Іванівни.

1.2 Обрання на  посаду доцента  кафедри  початкової та дошкільної освіти кандидата педагогічних наук, доцента Новосельської  Надії Тадеївни.

1.3. Обрання на  посаду доцента  кафедри  початкової та дошкільної освіти доктора філософії зі спеціальності «Професійна освіта», асистента Лущинської Олени Володимирівни.

1.4. Обрання на  посаду доцента  кафедри  соціальної педагогіки та соціальної роботи  кандидата психологічних наук, доцента Субашкевич Ірини Романівни.

1.5. Обрання на  посаду доцента  кафедри  спеціальної освіти кандидата педагогічних наук, асистента Породько Мар’яни Ігорівни.

1.6. Обрання на  посаду доцента  кафедри  спеціальної освіти кандидата психологічних наук, асистента Призванської Роксолани Антонівни.

1.7.Обрання на  посаду доцента  кафедри  спеціальної освіти  доктора філософії зі спеціальності «Психологія», асистента Дробіт Лілії Ришардівни.

1. Різне.

Секретар Вченої ради                                               Г.І. Крохмальна