Проєкт рейтингу успішності студентів за результатами 2 семестрового контролю 2021/2022 н.р.

04.07.2022 | 22:30
За рішенням Вченої ради Університету від 04 липня 2022 року відсоток стипендіатів становить:
40% – стипендіатів
1% – стипендіатів-відмінників.
У випадку, якщо студент претендує на академічну та соціальну стипендії одночасно (окрім сиріт, які можуть отримувати дві стипендії одночасно) і бажає відмовитися від академічної на користь соціальної, має звернутись в деканат свого факультету до 13:00 06 липня 2022 р.
У разі рівності рейтингового бала кількох студентів (ламаний бал), вища позиція надається особі із більшим значенням складової за навчальні досягнення.
✅Просимо ознайомитися з проєктом рейтингом.
P. S. Щоб знайти себе у списку рекомендуємо  скористатись комбінацією клавіш CTRL+F.
У стовпці Є Несвоєчас./ Незадов./ Незарах. позначка “Так” означає, що студент мав незадовільну оцінку (академічну заборгованість) і не має права на призначення стипендії.