Прийом заяв щодо нарахування додаткових балів
ОГОЛОШЕННЯ!
Прийом заяв від студентів факультету педагогічної освіти денної форми навчання щодо нарахування додаткових балів за досягнення у науковій роботі, громадському житті, творчій та спортивній діяльності з метою включення у рейтинг для призначення академічної стипендії за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. триватиме до 6 червня 2020 року.
Зразок Заяви
Надсилати документи на email pedosv.fakultet@ukr.net
Обов’язково вказувати тему листа: ДОДАТКОВІ БАЛИ.
Кожен файл називати: Прізвище, група, заява (стаття, тези тощо).
Можуть бути копії статей або покликання на них в інтернеті. Файл формату doc зі статтею не зараховується.
Тут можна ознайомитись з Правилами нарахування академічних стипендій у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (де у Додатку №2 міститься положення про додаткові бали):
http://www.lnu.edu.ua/…/Pravyla-pryznachennya-akademichnyh-
Деканат