Регіональний семінар-практикум «ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ В УМОВАХ НАСТУПНОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ»

13.01.2020 | 14:28

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Викладачі, наукові співробітники, аспіранти, вчителі початкових класів, вихователі закладів дошкільної освіти, методисти районних, міських та обласних відділів освіти, студенти!

Запрошуємо Вас 24 січня 2020 року взяти участь

у регіональному семінарі-практикумі

Напрями роботи семінару:

1. Наступність та перспективність дошкільної та початкової освіти відповідно до державних стандартів.
  2. Змістове наповнення освітнього простору двох суміжних ланок освіти.
  3. Партнерська взаємодія дошкільної та початкової ланок освіти (співпраця ЗДО з початковою школою).
  4. Удосконалення форм організації занять і методів навчання в старших дошкільних групах та початкових класах.
  5. Особливості організації занять і проведення уроків з фахових дисциплін дошкільної та початкової освіти.
  6. Формування професійної компетентності та соціальної мобільності вихователів ЗДО і вчителів початкової школи до роботи в умовах інклюзивного освітнього середовища.
  7. Інноваційні технології та авторські школи підготовки конкурентоспроможних фахівців дошкільної та початкової освіти в контексті наступності.

Робочі мови семінару: українська.

ФОРМА УЧАСТІ В СЕМІНАРІ

Форма участі – очна, заочна (дистанційна). Усі учасники семінару отримують сертифікат.

Місце проведення заходу: Львівський національний університет імені Івана Франка,

Факультет педагогічної освіти, кафедра початкової та дошкільної освіти.

(м. Львів, вул. Туган-Барановського, 7).

Вартість участі у семінарі – 50 грн. (програма семінару, сертифікат учасника, кава-брейк та інші організаційні витрати) можна сплатити в день семінару, 24 січня, особисто.

Для участі у семінарі-практикумі просимо до 15 січня 2020 року подати до оргкомітету семінару (79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 7, кафедра початкової та дошкільної освіти) на e-mail: pee.dep.pedagogy@lnu.edu.ua Реєстраційну форму учасника семінару (Дод.1. – Petrenko_zayavka).

Всі витрати, пов’язані з перебуванням на семінарі (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Більш детальну інформацію про семінар  можна отримати:

за телефоном:  067 67 58 191 (проф. Мачинська Наталія Ігорівна)

067 59 72 937 (доц. Стахів Марія Олексіївна)

067 274 46 972 (доц. Лозинська Світлана Вікторівна)

Орієнтовна програма семінару

1. 01. 2020 (п’ятниця)

місце проведення – м. Львів, вул. Туган-Барановського, 7

Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет педагогічної освіти

кафедра початкової та дошкільної освіти

авд. 50, 45, 46.

10.00 – 10.30 – реєстрація учасників семінару

10.30 – 14.00 – ярмарок ідей та світлиця педмайстерності

14.00 – 16.00 – товариська зустріч «Дозвольте з Вами познайомитися»

16.00 – 16.30 – підведення підсумків

Чекаємо Вас!!!

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА учасника регіонального семінару-практикуму

24 січня 2020 року

Прізвище____________________________________________________________

Ім’я_________________________________________________________________

По батькові__________________________________________________________

Місце роботи (навчання) _______________________________________________

____________________________________________________________________

Адреса закладу освіти______________________________________________________________

Посада ______________________________________________________________

Науковий ступінь, вчене звання _________________________________________

Робочий телефон (вказати код міста) ____________________________________

е-mаіl:______________________________________________________________

Контактний телефон (обов’язково) ______________________________________

Тематичний напрям___________________________________________________

Тема доповіді________________________________________________________

____________________________________________________________________

Форми участі у семінарі (підкреслити): усна доповідь, заочна участь, проведення майстер-класу, тільки присутність.

До уваги учасників майстер-класів!!! Якщо у вас є ідеї, практичні здобутки, досвід у проведенні різних типів занять та уроків – запрошуємо зголошуватися до проведення майстер-класів з підгрупами учасників семінару, або презентації своїх доробків під час роботи семінару. Учасники семінару, які будуть проводити майстер-класи, організаційного внеску не сплачують.