Результати І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

25.01.2021 | 19:28

Сьогодні, 25 січня 2021 року, відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта». Всі учасники відповідально підготувалися до конкурсу та надали комісії для перевірки роботи високого наукового рівня.

Комісія у складі доц. Новосельської Надії Тадеївни, доц. Проц Марти Орестівни, доц. Сірант Нелі Петрівни,  асист. Шоловій Марії-Терези Ігорівни об’єктивно оцінила рівень написання наукових праць: актуальність тематики та науковий рівень виконання робіт; відповідність їх сучасному стану педагогічної науки; відзначила позитивні моменти.

*Результати І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта» :
?І місце-Денис Олена
?ІІ місце – Локатир Юліанна, Кривейко Христина
?ІІІ місце – Червінська Роксоляна
Вітаємо переможців! Бажаємо натхнення, наукових здобутків та ніколи не зупинятись на досягнутому!