Семінар-практикум «Військово-патріотична гра «Джура»: досвід упровадження в нову українську школу»

19.04.2024 | 16:33

18 квітня 2024 року в навчально-науковій лабораторії Нової української школи відбувся науково-методичний семінар-практикум «Військово-патріотична гра «Джура»: досвід упровадження в нову українську школу».

Учасниками семінару були викладачі та студенти, магістранти спеціальності «Початкова освіта» факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

З вітальним словом виступила завідувачка лабораторії, кандидатка педагогічних наук, доцентка Марта Проц, зазначивши актуальність про національного та військово-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти.

Теоретичні аспекти та методичне забезпечення при представила методистка кабінету координаційно-методичної діяльності Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, членкиня літературного об’єднання «Письменники Бойківщини», Української асоціації письменників, Відмінниця освіти України, Марія Деленко. Марія Андріївна поділилася власними методичними розробками – навчальною програмою козацько-лицарського виховання учнів початкової школи «Лицарі Добра».

Про багаторічний досвід упровадження військово-патріотичної гри «Джура» у початкових класах розповіла учителька початкових класів Терлівської гімназії Самбірського району, керівниці гуртка «Джура», членкиня Всеукраїнського літературного об2єднання «Письменники Бойківщини», учителька методистка, Мирослава Пукач.

Цінними подарунками для навчально-науковій лабораторії Нової української школи стали методичні розробки Марії Деленко, а також патрон, творчо оздоблений вихованцями початкових класів Терлівської гімназії.

Марта Проц,

завідувачка лабораторії Нової української школи,