Семінар присвячений Марії Вояковській-Грушевській

20.02.2024 | 20:36

19 лютого 2024 року у співпраці навчально-наукової лабораторії НУШ Львівського національного університету імені Івана Франка та Ліцею № 21 Львівської міської ради відбувся семінар присвячений Марії Вояковській-Грушевській – дружині Михайла Грушевського, громадській діячці, випускниці учительської семінарії м. Львова. Результати дослідження представили канд. пед. наук, децент Марта Проц, студенти 2 курсу (М. Гаврон, І. Баб’як) та магістранти 1 курсу (М. Коваль, І. Синичич, В. Попик) спеціальності «Початкове навчання».

Цей семінар був першим у циклі семінарів, присвячених видатним постатям в околі Ліцею № 21 та факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.