Стажування в Жешувському університеті (Республіка Польща)

22.11.2018 | 22:58

З 12 до 16 листопада 2018р. доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії Ірина Романівна Субашкевич та доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Галина Іванівна Крохмальна проходили стажування в Жешувському університеті (Республіка Польща).

Викладачі ознайомилися з особливостями навчальної роботи, темами наукових досліджень польських колег, працювали з науковими фондами бібліотеки Університету. Пані доктор Беата Шлюз ознайомила з історичними моментами Жешувського університету, структурою ВНЗ та факультету, окреслила напрями навчання, запропонувала відвідати навчальні аудиторії факультету для обміну досвіду організації наукових досліджень та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.