Студенти групи ФПС-11 факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. Івана Франка відвідали Наукову бібліотеку Університету

07.11.2022 | 23:33

2 листопада 2022 року студенти групи ФПС-11 факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. Івана Франка відвідали Наукову бібліотеку Університету. Здобувачам освіти провели лекцію-практикум, під час якої вони мали можливість ознайомитися із правила роботи Бібліотеки, фондами, каталогами та інформаційними ресурсами.

Працівник Наукової бібліотеки розповіла студентам про віхи історії найдавнішої в Україні книгозбірні, принципи й особливості її функціонування, книжкові скарби й колекції. Здобувачі освіти оглянули інтер’єри залів, а також мали можливість зареєструватися і стати читачами університетської бібліотеки.

Бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка зачаровує своєю красою. Старовинні розписи на стелі, полички з купою книг та довгі ряди столів за якими навчаються студенти – це все частина естетики читальної зали, що викликало у студентів різноманітні емоції. Навіть сама історія бібліотеки уявно перенесла їх у минуле.

Нехай отримані яскраві враження стануть для студентів джерелом ідей для їхньої творчості!

Бібліотека — це не просто споруда, це місце із особливою атмосферою та архітектурою.