У Римі відбувся ІІ Міжнародний Форум мігрантів УРКЦ Центральної та Західної Європи

05.11.2018 | 18:24

5.10.-7.10.2018 р. у Римі відбувся ІІ Міжнародний Форум мігрантів УРКЦ Центральної та Західної Європи, присвячений молоді, яка організовує ПМВ, до якого долучились завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзії, доктор психологічних наук, проф.К.О. Островська та доктор технічних.наук, проф. І.П. Островський.

Спільно із Головою Спілки Українців в Португалії п.Павлом Садохою, п.Катерина Островська виступила із доповіддю: ” Нові моделі української суботньої школи закордоном та їх легальний статус в країнах проживання”, де розкрила проблеми шкільництва у умовах міграційного руху.

Практика діяльності українських шкіл закордоном започаткована в рамках наукового експерименту Львівського національного університету імені Івана Франка: “Впровадження структурно-функціональної моделі забезпечення комплексної підтримки україномовної освіти закордоном”, який переростає в інноваційну освітню діяльність МОН України (науковий керівник – доктор психологічних наук, професор факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка К.О. Островська).