Успішний захист докторської дисертації Лариси Кальченко

14.05.2021 | 18:41
На зображенні може бути: 1 особа, ювелірні вироби та у приміщенні

14 травня 2021 р.  засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 29.053.01 у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Старобільск) відбувся успішний захист дисертації доцента кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Лариси КАЛЬЧЕНКО на тему “Теорія і практика превенції соціального сирітства в умовах територіальної громади міста”, поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка.
Факультетська спільнота радо вітає Ларису Володимирівну, її наукового консультанта професора С.Я. Харченка із вагомим науковим досягненням!
ВІд щирого серця зичимо міцного здоров’я, великого людського щастя, успішного втілення всіх творчих і наукових планів!