Відбувся науково-методичний семінар з тенісу

19.11.2023 | 10:57

Завершувався Тенісний сезон 2023 року науково-методичним семінаром з тенісу для викладачів кафедри фізичного виховання та спорту. Місце проведення семінару: корти навчально-спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Програма семінару складалась з теоретичної та практичної частини. В теоретичній частині було ознайомлено учасників семінару з розмірами тенісного корту та відповідності розмітки стандартам, основними правилами гри в теніс та технікою виконання основних вправ у грі. В практичній частині усі мали змогу попробувати виконати різні види ударів ракеткою під час гри у парі.

Завдання семінару було успішно виконане і мета досягнута. Семінар підготував старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Лядик Олег Ігорович.

Дякуємо ЗСУ за змогу розвиватися та самовдосконалюватися!