Відбувся теоретико-практичний семінар «Початкова освіта – підґрунтя розвитку та самореалізації особистості дитини»

28.05.2024 | 21:58
У межах проведення Фестивалю науки – 2024 у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на кафедрі початкової та дошкільної освіти 24 травня 2024 року відбувся теоретико-практичний семінар «Початкова освіта – підґрунття розвитку та самореалізації особистості дитини».
Захід пройшов у форматі представлення результатів досліджень здобувачами ступеня “магістр” спеціальності 013 Початкова освіта (заочна форма навчання). Упродовж роботи семінару учасники  мали можливість ознайомитися з актуальними дослідженнями в галузі початкової освіти, обмінятися досвідом та ідеями , щодо особливостей освітнього процесу  в сучасних закладах початкової освіти.
                                                                  доц. Анна Войтович, доц. Анна Собчук