Відбувся відкритий  Всеукраїнський турнір з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, присвячений 150-річчю Івана Боберського

16.10.2023 | 09:10

14 жовтня 2023 року у навчально-спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся відкритий  Всеукраїнський турнір з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, присвячений 150-річчю Івана Боберського. У змаганнях взяло участь 16 команд з різних міст України: Вінниці, Луцька, Тернополя, Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Івано-Франківська та Львова. Змагання проводились у парній категорії, а також вперше проведено ігри 3х3, де команди формувалися довільно жеребкуванням, незалежно від приналежності до закладу вищої освіти.  Кожна гра була надзвичайно цікава, видовищна, емоційна, інтрига у фіналі трималась до останнього  очка. У підсумку:

І місце          Васільєв Владислав-Мудра Віра (Львівський національний університет імені Івана Франка, № 1)

ІІ місце         Романчсук Сергій-Небожук Олег (Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, № 1)

ІІІ місце       Каратник Іван-Бубела Олег (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського)

ІІІ місце        Логінов Петро-Кузнецов Михайло (Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, № 2)

Хочеться відзначити учасників нашої команди, які в новому виді програми 3х3 посіли:

І місце          Новосядло Андрій, Християнин Андрій

ІІ місце        Новосядлий Богдан, Бенцак Любов

Дякуємо ЗСУ за можливість провести наш турнір !!!

Більше фото: