Запрошуємо до участі у роботі ІV-ої Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні проблеми педагогічної освіти: реалії, нові ідеї та перспективи”

16.02.2022 | 12:33

Запрошуємо взяти участь у роботі

ІV-ої  Міжнародної науково-практичної конференції

Актуальні проблеми педагогічної освіти:

реалії, нові ідеї та перспективи

Дата проведення:  5-6 травня 2022 р.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ:

1. Актуальні питання розвитку вищої педагогічної освіти: український та закордонний досвід.
  2. Пріоритетні напрями професійної підготовки фахівців дошкільної, початкової та інклюзивної освіти.
  3. Сучасний стан та перспективи розвитку початкової освіти в умовах Нової української школи.
  4. Реалізація ідеї наступності дошкільної та початкової освіти в умовах освітніх змін.
  5. Проблеми лінгводидактики в сучасному освітньому середовищі.
  6. Впровадження систем оцінювання якості педагогічної освіти.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ: Українська, англійська, польська.

ВАЖЛИВІ ДАТИ:

До 01. 04.2022 р. – реєстрація для участі у конференції та підтвердження оргкомітетом конференції рекомендації тез до друку;  реєстраційна форма тут .

до 15. 04.2022р. – оплата оргвнеску на розрахунковий рахунок та надсилання копії про сплату на адресу konf.lnu2022@gmail.com

до 01. 05.2022 р. – програма конференції (розміщення на сайті факультету (рубрика: Конференції) – http://pedagogy.lnu.edu.ua/research/conferences )

Детальніше  в інформаційному листі