Запрошуємо до участі в І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 Дошкільна освіта

28.12.2022 | 21:16

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Кафедра початкової та дошкільної освіти

Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта», який відбудеться 02 лютого 2023 року.

Здобувачі освіти можуть також подавати свої наукові роботи зі суміжних галузей

До участі запрошуються здобувачі освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів!

Форма участі:

• онлайн*(виступ з доповіддю в онлайн-режимі – до 10 хвилин).
Прийом матеріалів і заявок – до 25 січня 2023 року!

Просимо до 25.01.2023 надіслати на електронну адресу кафедри початкової і дошкільної освіти nataliia.vinarchuk@lnu.edu.ua або olha.tabaka@lnu.edu.ua із зазначенням теми листа «Конкурс студентських наукових робіт»:

1) заявку на участь – назва файлу «Прізвище учасника _заявка» (Додаток 1);
2) наукову роботу, оформлену відповідно до вимог;
3) «screenshoot» (скріншот) або звіт результатів перевірки тексту на академічний плагіат – «Прізвище учасника _ антиплагіат».

Наукові керівники несуть відповідальність за дотримання академічної доброчесності у наукових роботах здобувачів!

Показник унікальності тексту наукової роботи повинен бути не менше 70 % .
Автори можуть подавати матеріали одноосібно або у співавторстві.

Автори несуть повну відповідальність за подані матеріали!

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ НАУКОВОЇ РОБОТИ РОЗМІЩЕНО У  ПОЛОЖЕННІ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

У разі невідповідності надісланих матеріалів вимогам комісія залишає за собою право не розглядати їх.

Примітка:
• відповідальність за зміст, технічні помилки, грамотність та достовірність інформації — за авторами роботи;

• комісія не бере відповідальності за несвоєчасне надходження та неотримання наукової роботи внаслідок надання учасником неправильних даних.

*можливий варіант попереднього відеозапису доповіді.