Запрошуємо взяти участь у роботі VІІ-ої Всеукраїнської студентської наукової конференції

14.02.2022 | 20:00

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ,

МАГІСТРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ!

«Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти».

Дата проведення:  24  березня 2022 р.

Місце проведення: Кафедра початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

Мета заходу: зібрати не байдужу до розвитку сучасної педагогічної науки  студентську молодь, обговорити актуальні питання впливу педагогічних наук на розвиток суспільства.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

Актуальні проблеми:

– Нової української школи;

– дошкільної та початкової освіти;

– спеціальної освіти;

– соціальної студентської науково-педагогічної діяльності;

– педагогіки вищої школи;

– методики навчання іноземної мови в закладах дошкільної освіти та початковій школі;

– організація інклюзивного освітнього середовища тощо.

Мова конференції: українська

Участь у конференції: безкоштовна

За результатами конференції всім учасникам будуть надіслані в електронному вигляді: сертифікат про участь у заході, програма конференції та збірник статей «Освітній альманах».

Інформаційний лист конференції

Для участі у конференції Вам необхідно: до 20 березня 2022 року на електронну пошту: halyna.krokhmalna@lnu.edu.ua подати заявку (зразок додається) та матеріали (електронний варіант) одним файлом.

Запрошуємо усіх до цікавих наукових дискусій!