Завершився перший модуль міжнародного проєкту «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»)

23.09.2021 | 20:07

У травні 2021 року Міністерством освіти і науки України було оголошено відкритий конкурс для розробників освітніх програм зі спеціальності 013 Початкова освіта серед закладів вищої та фахової передвищої освіти у межах міжнародного проєкту «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»), що фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії та Європейським Союзом.
Протягом вересня учасники проєкту взяли участь у першому Модулі, під час якого ознайомилися з фінською системою освіти.

Туя Лаурен та Наталія Софій презентували Проєкт, програми навчання та ролі учасників  представників ЗВО/ЗФПО

Професор Ярі Лавонен (Гельсінський університет, факультет педагогічних наук, Фінляндія) представив як підготувати педагогів-професіоналів у нових рамках магістерських програм.

Експерти Кайса Хал та Хейді Кшувацкі, Гельсінський університет ознайомили з циклом, підходом та передовими практиками планування та впровадження освітніх програм підготовки педагогічних працівників, з  оцінюванням освітніх програм підготовки педагогічних працівників у ЗВО/ЗФПО.

На завершення першого Модуля команди ЗВО/ЗФПО отримали завдання до наступного Модуля.

Дякуємо організаторам і доповідачам Проєкту за ділення досвідом і нові знання!