Запрошуємо до участі в І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

14.12.2020 | 15:03

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

КАФЕДРА ПОЧАТКОВОЇ І ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»,  який відбудеться 25 січня 2021 року.

До участі запрошуємо студентів, магістрантів.

Форма участі:

• очна (виступ з доповіддю в онлайн-режимі – до 10 хвилин).

Прийом матеріалів і заявок – до 15 січня 2021 року.

Просимо до 15.01.2021 надіслати на електронну адресу кафедри початкової і дошкільної освіти  nadiya.novoselska@lnu.edu.ua

• заявку на участь — назва файлу «Прізвище учасника _заявка (додаток 1);
  • наукову роботу, оформлену відповідно до вимог;
  • «screenshoot» (скріншот) або звіт результатів перевірки тексту на академічний плагіат – «Прізвище учасника _ антиплагіат.

Тема листа «Наукова робота Прізвище учасника».

Просимо Вас здійснювати комп’ютерну перевірку наукової роботи на академічний плагіат за допомогою рекомендованих програм http://advego.ru/plagiatus або https://www.etxt.ru/antiplagiat/ та надсилати «screenshoot» (скріншот) або звіт результатів перевірки. Показник унікальності тексту наукової роботи повинен бути не менше 60 %. Указані програми знаходяться у відкритому доступі в мережі «Інтернет». Автори можуть подавати матеріали одноосібно або у співавторстві.

Автори несуть повну відповідальність за подані матеріали!

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ НАУКОВОЇ РОБОТИ РОЗМІЩЕНО У ПОЛОЖЕННІ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ

РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ (Положення додається).

У разі невідповідності надісланих матеріалів вимогам комісія залишає за собою право не розглядати їх.

Примітка:

• відповідальність за зміст, технічні помилки, грамотність та достовірність інформації — за авторами роботи;
  • комісія не бере відповідальності за невчасне надходження та неотримання наукової роботи внаслідок надання учасником неправильних даних.

(Додаток 1)

на участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»,

який відбудеться 25 січня 2021 року

Прізвище:

Ім`я:

По батькові:

Науковий керівник:                                 Телефон учасника:                                                           E-mail учасника:

Тема наукової роботи:

Захід відбудеться на платформі Microsoft Teams (покликання на команду учасники отримають 21 січня 2021 року).

Інформаційний лист заходу.

З повагою, комісія конкурсу