Запрошуємо взяти участь у роботі VІ-ої Всеукраїнської студентської наукової конференції

24.01.2021 | 19:48

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МАГІСТРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ!

Запрошуємо взяти участь у роботі

VІ-ої Всеукраїнської студентської наукової конференції

«Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти»

Дата проведення:  25 березня 2021 року.

Місце проведення: Кафедра початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

Мета заходу: зібрати не байдужу до розвитку сучасної педагогічної науки  студентську молодь, обговорити актуальні питання впливу педагогічних наук на розвиток суспільства.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

Актуальні проблеми:

– Нової української школи;

– дошкільної та початкової освіти;

– спеціальної освіти;

– соціальної студентської науково-педагогічної діяльності;

– педагогіки вищої школи;

– методики навчання іноземної мови в закладах дошкільної освіти та

початковій школі;

– організація інклюзивного освітнього середовища тощо.

Мова конференції: українська

Участь у конференції: безкоштовна

За результатами конференції всім учасникам будуть надіслані в електронному вигляді: сертифікат про участь у заході та збірник тез доповідей.

Електронне видання матеріалів конференції

Тези доповідей будуть опубліковані тільки в електронному збірнику матеріалів та розміщені на сторінці факультету педагогічної освіти за посиланням: https://pedagogy.lnu.edu.ua/research/olimpiady-ta-konkursy. Випуск збірника тез доповідей передбачено до 15 квітня 2021 року.

Для участі у конференції Вам необхідно: до 15 березня 2021 року на електронну пошту: halyna.krokhmalna@lnu.edu.ua подати заявку (зразок додається) та матеріали (електронний варіант) одним файлом (вимоги до публікації тез).

Контактні телефони:

066 – 71 – 40 – 332 (доц. Крохмальна Галина Іванівна )

097 – 58 – 43 – 319 (доц. Жаркова Роксолана Євгеніївна)

Інформаційний лист конференції

Заявка на участь у конференції

Вимоги до публікації у збірнику тез доповідей

ОРГКОМІТЕТ