Профком студентів

  • Про нас
  • Новини

Студентське життя – особливий період для кожної молодої людини, яка вирішила здобути професійну освіту. Для одних – це довгоочікувані зміни, для інших – страх перед новим і незвіданим, та для кожного першокурсника дуже важливо мати друга-провідника, який би допоміг зорієнтуватися в метушливій і шаленій атмосфері студентського життя. Допомогти першокурсникам адаптуватися до нового середовища та якнайшвидше влитися в студентську сім’ю Львівського університету імені Івана Франка вирішили активісти студентського самоврядування факультету.

Первинна профспілкова організація студентів – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

Студентський уряд – виконавчий орган студентського самоврядування Університету – орган, який створюється представницьким органом студентського самоврядування для здійснення виконавчих функцій і повноважень студентського самоврядування у межах, визначених законодавством України.

 СОТ Карпати

Спортивно-оздоровчий табір “Карпати” розміщений в горах поблизу села Чинадієво на межі Мукачівського та Свалявського районів Закарпатської області.

Відпочиваючі поселяються в одноповерхові цегляні корпуси – двомісні, тримісні та чотиримісні кімнати з побутовими умовами на поверсі та у чотиримісні дерев’яні будиночки з побутовими умовами загального користування. Для бажаючих активного відпочинку є майданчики для гри у футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс; також проводяться виїзди у зону відпочинку «Бумеранг» на березі озера у с. Дийда. За бажанням відпочиваючих організовуються походи, а також виїзні екскурсії до міст Берегово, Солотвино, Мукачево, Ужгорода.

ОСТ Лісотехнік

Оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” знаходиться на відстані близько одного кілометра на схід від с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області та близько 200 м від берега Чорного моря.

Проживання у таборі в 2, 3, 4-х місних кімнатах з вигодами (туалет, умивальник, душ, холодильник, ТВ) в одно- та двоповерхових будинках. Їдальня на 350 місць. Медпункт з відповідним медичним обладнанням для надання першої допомоги

На території табору знаходяться: тенісні корти, дві волейбольних площадки, баскетбольний майданчик, столи для настільного тенісу, гімнастичні снаряди. Пляж обладнаний стаціонарним пунктом ОСВОД де чергують рятувальники.

Відпочинок у Болгарії

Профком студентів пропонує Тобі відпочинок на куроротах Болгарії:

  • Курорт “Золоті піски”
  • Курорт “Сонячний берег”
  • Місто Обзор

Документи, необхідні для оформлення документів на візу в Болгарію (подаються не пізніше ніж за 14 днів до відїзду):

    1. Закордонний паспорт (Термін дії не менше 6 місяців після повернення на Україну).
    2. Копія 1-й ст. Закордонного паспорта.
    3. 1 кольорова фотографія 3.5 x 4.5 на світлому фоні.
    4. Анкета туриста ( обов’язково заповненні всі пункти).

Народний ансамбль пісні і танцю “Черемош”

Балетмейстер – Ольга Ногаль
Диригент хору – Тетяна Когут
Керівник оркестру – Роман Дольний
Історія Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» Львівського національного університету імені Івана Франка починається з 1963 року. Біля витоків «Черемошу» стали талановиті митці: диригент Володимир Панасюк, керівник оркестру Тарас Ремешило, хореограф Пилип Сех.

Перший великий успіх прийшов у 1967 році, коли колектив став переможцем Обласного огляду самодіяльного мистецтва.

У 1972 році колектив став лауреатом Всесоюзного конкурсу самодіяльного мистецтва і здобув золоту медаль. Ансамбль виступав на сценах Києва, Дніпропетровська, Харкова, Ленінграда, Донецька, брав участь у святкуванні 25-ти річчя університету ім. Марії Кюрі-Складовської у Любліні. Року 1977-го “Черемош” нагороджено дипломом 1-го ступеня Всесоюзного фестивалю самодіяльної творчості. У 1978 році «Черемош» отримує почесне звання «Народний».

За значні успіхи в галузі літератури і мистецтва, за велику шефську роботу і концертні програми 1977-1978рр. ансамблю присвоєно обласну комсомольську премію ім. О. Гаврилюка у листопаді місяці 1979 року.

На рубежі 1990-1991 років ансамбль здійснює концертну подорож у США та Канаду. Концерти у Нью-Йорку, Вашингтоні, Чикаго, Детройті, Філадельфії, Монреалі, Торонто не тільки розширили аудиторію прихильників колективу, а й збагатили самих черемошан незабутніми враженнями з баченого і пережитого. Восени 1991 року танцювальна група разом з оркестром та солістами виступали в містах Анджу та Рожфор у Франції. На 30-му році існування ансамбль домігся нових здобутків: отримав Диплом учасника XV Міжнародного фестивалю фольклорних колективів у Зеленій Гурі (Польща). У 1992 році колектив стає Лауреатом I Всеукраїнського фольклорного фестивалю ансамблів пісні і танцю у м. Рівному. 1994 року ансамбль нагороджують медаллю «За національно-культурне відродження», а Українське телебачення запросило ансамбль до участі в передачі “Шануймося, друзі” та зняло документальний фільм. Хвилюючим для черемошан був 1995-ий рік, коли ансамбль перебував на шевченківській землі. Здійснилася мрія багатьох поколінь черемошан – виступи у Кирилівці і Моринцях. У 1994 та 1996 роках хор «Черемошу» брав участь у міжнародному хоровому фестивалі «Semanta Coral Іnternational» в Іспанії. Повертаючись додому, черемошани відвідали Люрд. У Парижі в церкві св. Володимира звучали “Ангел вопіяше” М. Вербицького, “Святий Боже” О. Кошиця, “Нехай сповняться” А.Веделя, а також інші твори українських композиторів. Влітку 1997 року ансамбль двічі побував на польській землі. У червні, в складі делегації університету, відвідали батьківщину відомого фольклориста Оскара Кольберга, а в липні взяли участь у фольклорному фестивалі у Вроцлавському воєводстві.

В 2004 році «Черемош» виступає на Віденському фестивалі «Міжнародні співи адвенту», де їх приймає президент Австрії в Цісарському палаці, в концерті з ансамблем співає зірка світової сцени Вікторія Лук’янець. У 2005 році колектив бере участь у Міжнародному фольклорному фестивалі в Барселоні, де отримав високі оцінки та відзнаку міжнародного журі.

У цьому ж році вересні місяці в рамках форуму «Південь і Захід – нас не роз’єднати» вони вирушили у місто Коблево, де взяли участь та блискуче виступили у великому концерті, на якому своє мистецтво представляли колективи із різних регіонів України. У 2006р., 2007р. Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» був учасником Гуцульського фестивалю «Бринза», який проходить у м. Рахові Закарпатської області.

2010 рік – колектив учасник традиційного фестивалю Європейських націй «CASSOVIA FOLKFEST», який проходив у м. Кошіце Республіка Словаччина.

У 2014 році хорова група Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» взяла участь у зйомках фільму за романом М.Матіос «Солодка Даруся», а також у мистецько-меценатському дійстві – «Йорданська Яблунева Ялинка».

Серед закордонних гастролей колективу – участь танцювальної групи Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» у 15 Міжнародному фестивалі культури і мистецтва (м. Стамбул, Туреччина).

Творчу лепту у зростання майстерності «Черемошу» внесли: керівник хору Володимир Панасюк (1963-1966), Пилип Сех (1963-1966), Народний артист України Богдан Антків(1967-1969), Марія Ткачик-Мельник(1966-1973) та Заслужений артист України Орест Щербатий(1974-1982), Заслужений працівник культури України Олег Голдрич (1967-1978;1988-1994), Заслужений працівник культури України Роман Мазепа (1976-1983-керівник ансамблю, 1990-2000рр. диригент хору), Зіновій Булик(1964-1970), Володимир Льорчак (1972-1974), керівник оркестру Богдан Дворник(1991-1997).

Модерн-балет “Fantasy”

Керівник – Віра Коссак

Модерн-балет – це своєрідна лабораторія народження вільної пластики з різноманітними стилями сучасної хореографії: хіп-хоп, диско, джаз, модерн, елементи акробатики, художньої гімнастики.

Модерн-балет у постійних творчих пошуках з вірою у своє світле майбутнє на теренах високого, сучасного мистецтва і пропонує Вам розділити з ним його Віру, Надію і Любов до хореографії.

Народний дівочий хор “Ліра”

Керівник – Оксана Мельничук

На філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка у 1999 році був створений дівочий хор “Ліра”.

Ініціатором створення цього колективу став Тарас Юрійович Салига, який у той час був деканом філологічного факультету, а засновником став Заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик.

З 2000 року художній керівник та диригент дівочого хору “Ліра”, асистент кафедри музичного мистецтва Університету Оксана Мельничук.

Пісенний репертуар “Ліра” різноманітний: духовна музика, численні обробки українських народних пісень, авторські твори класиків європейської та української музики і сучасних композиторів: Дж.-Б. Перголезі, Ф. Джіардіні, А. Вівальді, Г. Форе, М. Лисенка, С. Людкевича, М. Леонтовича, Ю. Антківа, та багатьох інших. Спілкування з глядачем на різноманітних виступах, а також виснажливо-приємні, завжди бажані натхненні хвилини творчої співпраці диригента та хористок під час репетицій суттєво збагачують досвід та професіоналізм співочого колективу.

Традиційними для хористок стали різноманітні концерти у стінах рідної Alma Matеr: на відкритті конференцій, на ювілейних академіях, урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам.

Восени 2002 року “Ліра” взяла участь і виборола перше місце у фестивалі “Сурми звитяги”.

У 2003 році з великим успіхом учасниці “Ліра” виконали перлину світової хорової спадщини “Stabat Mater” Дж.-Б. Перголезі у Львівському Будинку органної та камерної музики.

2004 рік – хор стає загальноуніверситетським мистецьким колективом, у якому співають студентки та аспірантки з різних факультетів університету.

У 2007 році “Ліра” стає Лауреатом VІ міжрегіонального фестивалю “Пісні незабутого краю” (м. Городок) та бере участь у Міжнародному фольклорному фестивалі “Весна – 2008” (м. Львів).

За досягнення в розвитку аматорської творчості, відродження й примноження надбань національної культури, художньої спадщини українського народу та високий рівень виконавської майстерності у 2009 році дівочому хору “Ліра” було присвоєно почесне звання “Народний”.

У 2011 році Народний дівочий хор «Ліра» виборов 1 місце у Фестивалі «Співаймо канон», з того часу – колектив – постійний учасник заходу.

У 2012 році дівочий хор був відзначений міжнародним дипломом «XVII Miedzynarodowego Festiwalu Koled Wschodnioslowianskich» в Республіці Польща. І вже за традицією 2011 року у 2012 колектив виступив на ІІІ фестивалі хорового співу «Співаймо канон»( відзначений грамотою).

2012 рік також запам’ятався подякою від Університету за участь у підготовці і проведенні Урочистої академії з нагоди 198-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. За виконання обов’язкової програми у сьомому фестивалі-конкурсі хорового мистецтва “Жайвір” скликає друзів”, присвяченому 135-й річниці з дня народження Миколи Леонтовича колектив нагородили дипломом лауреата. Ще один диплом учасниці хору отримали за участь у фестивалі хорового співу «Співаймо канон», присвяченому 80-річчю від дня народження Б. Фільца.

Разом із іншими мистецькими колективами Центру культури та дозвілля у 2013 році Народний дівочий хор «Ліра» отримав диплом за внесок у збереження та продовження українських різдвяних традицій в XIV Різдвяному фестивалі «Велика Коляда». Серед міжнародних відзнак колективу:

Диплом – за участь у XVIII Міжнародному фестивалі Східнослов’янських коляд (Республіка Польща 1-4 лютого 2013 р.)
Диплом – за I місце в XIII Міжнародному фестивалі “Neos Marmaras Cup 2013” (Греція, 17-22 вересня 2013р.)
У 2014 році Народний дівочий хор «Ліра» виступив на творчому звіті аматорських художніх колективів закладів культури профспілок Львівщини, приуроченому 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка. А також, колектив став учасником Благодійного концерту на підтримку ІХ акції ВБФ «Серце до серця» – «Я хочу бачити життя» та наймасовішої молитви за Україну, Мир і Спокій (гора Хом’як Надвірнянського району, Івано-Франківської області).

Народна капела бандуристок “Зоряниця”

Керівник капели – Зіновія Сичак

Чільне місце у мистецькому житті Університету та за його межами займає Народна капела бандуристок «Зоряниця», заснована Зіновією Сичак ще восени 1982 року.

Усі концерти “Зоряниці” побудовані так, аби щонайповніше розкрити слухачам багатство, багатогранність і мелодійність української пісні у звучанні бандури.

За час свого існування капела побувала у Києві, Москві, Донецьку, Луцьку, Чернігові, Севастополі, а також Білорусії, Польщі, Болгарії, Бельгії, Голландії, Німеччині.

У 1991 році «Зоряниця» була удостоєна почесного звання “Народна”.

У 1997 році капела відбула велике гастрольне турне по країнах Західної Європи (Німеччина, Бельгія, Голландія), де провела понад 80 концертів, здійснила запис аудіо касети, компакт-диск.

Двічі бандуристки Львівського національного університету побували на фольклорному фестивалі “Лемківська ватра” у м. Ждиня ( Польща ).

У травні 2003 року “Зоряниця” брала участь у Шевченківських концертах в м. Каневі, селах Шевченкове та Моринці – батьківщині Тараса Шевченка.

2005 рік знаменний для капели участю у ІV фестивалі кобзарського мистецтва ім. Ю. Сінгалевича та у концерті з нагоди 80-річчя від дня народження Степана Стельмащука.

У листопаді 2006 році капела відвідала у Республіку Литву – взяла участь у заходах присвячених Дню Шауляйського університету. Та у грудні цього ж року взяла участь у V фестивалі кобзарського мистецтва ім. Ю. Сінгалевича та відрядила до міста Києва тріо бандуристок на Міжнародний конкурс кобзарського мистецтва ім. Григорія Китастого.

У 2007 році капела відсвяткувала своє 25-річчя великим концертом у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка.

На запрошення Української громади м. Вільнюса (Литва) у грудні 2007 року квартет бандуристок дав концерт у посольстві України у Вільнюсі з нагоди відзначення 65-ї річниці створення УПА. Цей рік знаменний для капели ще й її участю у VI Міжрегіональному фестивалі-конкурсі «Пісні незабутого краю», присвяченому депортації етнічних українців з історичної Батьківщини, який проходив у м. Городку (III місце).

У 2008 році – капела брала участь у Першому фестивалі-конкурсі молодих виконавців «Соколята Лемківщини» м. Тернопіль (ІІІ місце), дев’ятому дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги» (ІІІ місце) та квартет бандуристок їздив із концертною програмою у м. Люблін (Польща) на Інавгурацію навчального року Європейського Колегіуму Польських і Українських Університетів.

У 2009 році взяла участь у заходах пов’язаних із вшануванням пам’яті Т.Шевченка та презентацією «Кобзаря» в перекладі на польську мову П.Куприся в м. Любліні (Польща) та стає учасницею святкування Днів Львівського Університету у Вроцлавському Університеті (Польща).

Де б не бувала капела бандуристок “Зоряниця” із концертами, усюди прагнула бути апостолом української пісні та бандури.

У 2011 році капела була нагороджена дипломами:

VI фестивалю духовної хорової музики «Великодні дзвони» за високий мистецький рівень, красу і велич духовного співу та достойний внесок у скарбницю духовного мистецтва.
за участь у всеукраїнському фестивалі кобзарського мистецтва «Дзвени бандуро».
У 2013 році дипломом відзначили участь капели у XVIII Міжнародному фестивалі Східнослов’янських коляд». Колектив також отримав диплом за IІ місце в XIII Міжнародному фестивалі «Neos Marmaras Cup 2013» у Греції.

У 2014 році Народна капела бандуристок «Зоряниця» взяла участь у Міжнародному фестивалі східнослов’янських коляд у Тересполі ( Республіка Польща), фестивалі «Україна святкує Воскресіння разом», дала низку концертів у місті Дембиця (Республіка Польща), м. Старий Град (Хорватія), та у Франції. Народна капела бандуристок «Зоряниця» піснею відкрила Міжнародну літню школу «Українська мова та країнознавство» для іноземців.

Гурток навчання гри на сопілці

Керівник – Ярослав Мазур

З метою відродження та розвитку музичних здібностей студентів засновано гурток навчання гри на сопілках.

Гра на сопілці цілюще впливає на організм, розвиває легені, ритм дихання, запобігає всіляким захворюванням.

Гурток навчання гри на сопілці запрошує студентів на навчання різного спрямування: гра в ансамблі сопілкарів і набуття знань керівника колективу. Але найбільшу кількість студентів запрошують для становлення і розвитку музичного слуху, навчання співу, що дуже збагатить повсякденне життя і пізнання музичної творчості світу, значно збільшивши співочу когорту рідного Університету.

Інформація про гуртожитки

Студенти факультету педагогічної освіти проживають у гуртожитку №3  (вул. Медової Печери, 39),гуртожитку №4 (вул.Пасічна,22),гуртожитку №5 (вул.Пасічна ,62б)

Відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам ОС Бакалавр 2024

12.07.2024 | 12:57

Ще одну сторінку вписано в історію факультету педагогічної освіти Франкового університету …
Випуск ОС Бакалавр – 2024!

9 липня ц.р. щиро вітали і благословили на професійну стезю 186 вчорашніх студентів-бакалаврів денної і заочної форми здобуття освіти, які отримали дипломи за 5 ОПП – Дошкільна освіта, Початкова освіта, Спеціальна освіта. Логопедія, Спеціальна освіта. Корекційна психопедагогіка, Соціальна робота.

Переконані, що здобутті знання, нові професійні компетентності разом із досвідом переборювати труднощі, приймати рішення, дбати про безпеку додали сил та впевненості, зробили сильнішими і відповідальнішими, охочими всеціло...

Читати »

Рейтинг студентів І-ІІІ курсів денної форми на отримання академічної стипендії

12.07.2024 | 12:48

До уваги студентів І-ІІІ курсів  денної форми навчання, які навчаються  за кошти державного бюджету! 
Із рейтингом  студентів І-ІІІ курсів денної форми на отримання академічної стипендії можна ознайомитися тут…Посилання на проєкт рейтингу: http://studviddil.lnu.edu.ua/poperedniy-reytynh-uspishnosti-studentiv-za-rezultatamy-2-semestrovoho-kontroliu-2023-2024-n-r/
Оскільки у рейтингу виявився т.зв. “ламаний бал”  (коли двоє студентів з однаковими екзаменаційними балами   претендують на одне  стипендійне місце), додаємо також протокол стипендіальної комісії,  де  розглядалося це питання і прийнято відповідне рішення .Ознайомитися тут ...
Деканат

Читати »

Попередній рейтинг успішності студентів за результатами 2 семестрового контролю 2023/2024 н.р.

07.07.2024 | 20:57

 До уваги студентів  факультету педагогічної освіти денної  бюджетної форми навчання!
Опубліковано попередній рейтинг успішності студентів за результатами 2 семестрового контролю 2023/2024 н.р.

Прохання здійснити перевірку інформації до 13:00 год. 09 липня (вівторок) і   разі виникнення розбіжностей звертайтеся  у деканат   (доцент Мар’яна Породько, заступник декана)

P. S. Щоб знайти себе у списку рекомендуємо  скористатись комбінацією клавіш CTRL+F.

У стовпці Є Несвоєчас./ Незадов./ Незарах. позначка “Так” означає, що студент мав незадовільну оцінку (академічну заборгованість) і не має права на призначення стипендії.

Факультет педагогічної освіти

Деканат

Читати »

  Порядок денний засідання  Вченої ради факультету педагогічної   освіти

24.06.2024 | 22:35

 
                         Вівторок,  25 червня   2024 р., 12.00,  а. 202 (46)                   
                                                                    Порядок денний
1.Звіти голів  екзаменаційних комісій   про підсумки   складання державних іспитів  та захисту кваліфікаційних робіт випускниками   ОС Бакалавр...

Читати »

Відбулася третя зустріч випускників факультету педагогічної освіти

16.06.2024 | 23:16

Продовжуємо формувати традицію щорічних зустрічей випускників факультету педагогічної освіти…
Цієї суботи, 15 червня 2024 р.,  мало місце третє (друге – у живому форматі) побачення з нашими випускниками.
Привітали, пригадали, пораділи успіхам наших вихованців.

Щира подяка Асоціації випускників факультету (Teri Sholovii, Наталія Вінарчук), студентському активу (Sofiia Vantukh, Анна Резніченко), вокальному гурту (керівник Ihor BushchakІ) за підготовку і змістовне наповнення зустрічі.
...

Читати »