Стартує кампанія вибору дисциплін циклу професійної і практичної підготовки студентами І-ІІІ курсів денної форми навчання

03.04.2024 | 17:40

До уваги студентів І-ІІІ курсів денної форми  навчання  факультету педагогічної освіти!

4 квітня 2024 р.  на факультеті педагогічної освіти розпочинається  процедура  вибору студентами І-ІІІ курсів денної форми  здобуття освіти  дисциплін циклу професійної і практичної підготовки  для вивчення у 2024-2025 н.р.

1. Вибір дисциплін здійснюється студентами 1, 2  та 3 курсів на платформі системи Деканат через особисті кабінети студента.
  2. Процедура вільного вибору дисципліни передбачає наступні етапи:
  • І хвиля реєстрації починається з 14.00 год. 4 квітня   2024 року та завершується 8 квітня 2024 року;
  • ІІ хвиля реєстрації та комплектації груп стартує з 14.00 год 9 квітня  2024 р. до 11 квітня 2024 року.
  1. Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та змінити/редагувати  свій  вибір дисципліни.
  2. Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни,  які обрали  більше половини  від загальної кількості студентів   відповідної спеціальності  (однієї або більше академічних груп) Студенти, що зареєструвалися на дисципліни, для яких не вдалося укомплектувати групи, у другій хвилі реєстрації отримують можливість вибрати дисципліни зі сформованих після першої хвилі.

Після обрання вибіркові дисципліни стають обов’язковими для конкретного студента і заміні не підлягають.

Поставтеся відповідально і уважно до формування свого індивідуального навчального плану!

Моніторте ситуацію, перевіряйте чи правильно зафіксований Ваш вибір!

У разі виникнення проблем із входом в особистий кабінет, за допомогою можна звертатися до університетських адміністраторів системи Деканат за телефоном 239-48-42 чи поштою student-support@lnu.edu.ua._

Перелік вибіркових дисциплін  по спеціальностях факультету педагогічної освіти

012 Дошкільна освіта

013 Початкова освіта