Рейтингові списки вступників в магістратуру факультету педагогічної освіти

29.07.2019 | 18:39

Рейтингові списки вступників в магістратуру факультету педагогічної освіти

Спеціальність 011    Освітні, педагогічні науки (Освітня програма “Організація освітнього простору: управління та експертиза”). Денна форма  навчання. Ліцензійний осяг – 10 місць (5 місць  державного фінансування +5 місць платної форми)

Спеціальність 011    Освітні, педагогічні науки (Освітня програма “Організація освітнього простору: управління та експертиза”). Заочна форма навчання. Ліцензійний осяг – 20 місць (2 місця державного фінансування, 18 місць платної форми)

Спеціальність  012     Дошкільна освіта. Денна форма  навчання. Ліцензійний осяг – 15 місць (10 місць державного фінансування,  5 місць платної форми)

Спеціальність  012     Дошкільна освіта. Заочна форма  навчання. Ліцензійний обсяг – 35 місць (5 місць державного фінансування, 30 місць платної форми)

Спеціальність  013     Початкова освіта.  Денна форма  навчання. Ліцензійний обсяг  15 місць (15 місць державного фінансування)

Спеціальність 013     Початкова освіта.    Заочна форма  навчання. Ліцензійний обсяг – 35 місць (5 місць державного фінансування, 30 місць платної форми)

Спеціальність  016    Спеціальна освіта.   Денна форма  навчання.  Ліцензійний обсяг – 15 місць (10 місць державного фінансування,  5 місць платної форми)

Спеціальність  016     Спеціальна  освіта.  Заочна форма  навчання. Ліцензійний обсяг – 35 місць (5 місць державного фінансування, 30 місць платної форми)

До уваги вступників в магістратуру факультету педагогічної освіти!

З 30 липня  2019 р. в деканаті факультету розпочинається  прийом оригіналів  документів про вищу освіту і укладання договорів  на вступ   на спеціальності ОР Магістр!