Федина Володимира Степанівна

Посада: доцент кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Вчене звання: доцент, доцент

Телефон (робочий): (032) 239-47-65

Електронна пошта: volodymyra.fedyna-d@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

• проблеми професійно-педагогічної підготовки фахівців-сходознавців
• історія освіти і педагогічна думка країн Сходу

  • тенденції розвитку вищої освіти у розвинених країнах
  • організаційно-педагогічні засади реформування освіти в Україні на сучасному етапі
  • особливості морально-етичного виховання в країнах Сходу

 

 

Курси

Публікації

1. Майстерність організації процесу навчання східним мовам// Науковий часопис національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. – Серія 16. Творча особистість учителя: проблеми теорії і практики. – К., 2005.− Вип. 3 (13). – С. 281–284.

2. Інноваційні підходи у процесі формування ціннісного ставлення у студентів до східних мов// Зб. наук. пр. Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини. – К., 2005. – Ч.II. – С. 253–259.

3. Підготовка фахівців-сходознавців в умовах інтеграції й демократизації вищої освіти в Україні// Другий Український педагогічний конгрес. – Львів, 2006. – С. 439– 449.

4. Ціннісне ставлення студентів-філологів до східних мов та особливості його формування// Вісник Львівського університету. – Львів, 2006. – Вип. 21. – Ч. 2. – С. 169–175.

5. Етнопсихологічні особливості орієнтальних народів у контексті підготовки в Україні майбутніх фахівців-сходознавців// Наукові записки Київського університету «Східний світ»: Збірка наукових праць. – К.: Фенікс, 2010 . – С. 174 –183.

6.  ОСОБЛИВОСТІ ПРИНЦИПІВ ДОБОРУ ЛЕКСИЧНОГО МАТЕРІАЛУ В КОНТЕКСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ-СХОДОЗНАВЦІВ http://gisap.eu/ru/node/1318

7. АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ ЯК УМОВА СТАНОВЛЕННЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ-СХОДОЗНАВЦІВ http://gisap.eu/ru/node/724

 

Біографія

Народилася у місті Львові. Закінчила школу із золотою медаллю. Навчалася в університеті імені Івана Франка на філологічному факультеті спеціальність “перська мова, українська мова та література”. Отримала диплом з відзнакою. Згодом навчалася в аспірантурі на кафедрі загальної та соціальної педагогіки того ж університету. Захистила дисертацію по темі “Формування професійної компетентності у майбутніх фахівців-сходознавців” (м. Київ). Доцент кафедрі загальної та соціальної педагогіки.

Проекти

  1. Global International Scientific Analytical Project;
  2. Членство у Національній федерації наукової аналітики Республіки Україна (НФНАРУ);
  3. Експерт Міжнародних науково-практичних конференцій у мм. Лондон та Київ в рамках регіональної програми проекту Міжнародної Академії Наук та Вищої освіти “Чемпіонат світу, континентальні, національні та регіональні першості з наукової аналітики”;
  4. Членство в Українській асоціації дослідників освіти (УАДО)

Нагороди

  1. Грамота від імені Народного Бюро Великої Соціалістичної Лівійської Арабської Джамахірії в Україні за призове місце у конкурсі “Зелена книга” Муамара Каддафі;
  2. Грамота переможця Всеукраїнського конкурсу “Педагогіка, методики викладання окремих дисциплін”

Методичні матеріали

Розклад