Столярик Ольга Юріївна

Посада: , асистент кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи

Телефон (мобільний): +380969615493

Електронна пошта: olha.stolyaryk@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Форми та методи соціально-педагогічної діяльності із різними категоріями осіб, соціально-педагогічна діяльність в закладах інклюзивної освіти, специфіка діяльності соціального педагога в ЗЗСО, соціально-педагогічна підтримки сімей, що виховують дітей із РДА

Курси

Біографія

Освіта

2010-2011 роки – ДДПУ ім. Івана Франка (стаціонар), повна вища освіта за спеціальністю «Соціальна педагогіка», кваліфікація магістра педагогічної освіти, викладача соціально-педагогічних дисциплін.

2010-2011 роки –  ДДПУ ім. Івана Франка (заочне відділення), повна вища освіта за спеціальністю «Практична психологія. Соціальна педагогіка» ,кваліфікація практичного психолога у закладах освіти, соціального педагога.

Трудовий досвід

З  2010 по 2018 рр. – Львівська середня загальноосвітня школа І – ІІІст.№29, соціальний педагог.

З вересня 2018 року – соціальний педагог в НРЦ “Довіра”.

 2010 р. – курси підготовки спеціалістів «Створення та реалізація виховних програм в загальноосвітніх навчальних закладах на основі польського досвіду»

2012 р. –  міський семінар «Медіаосвіта та медіаграмотність педагогічного працівника» при УФСІ, у рамках проекту Уряду Німеччини Сприяння розвитку соціальної інфраструктури.

2016 р. – семінар для фахівців соціальної роботи Личаківського району м. Львова «Особистісно-орієнтований підхід у роботі з кризовими сім’ями» за участю спеціалістів відділу соціальної роботи та ВуСД Личаківського району.

2017 р. атестована та отримала звання «спеціаліст ІІ категорії».

2018 р. – он-лайн навчання для керівних кадрів закладів освіти «Освіта на основі життєвих навичок» обсягом 24 академічні години, за підтримки МОН України, фонду Юнісеф.

2018 року – участь у Літньому інституті, організованого МОН України та Інститутом професійного розвитку педагогів СКВОР-СКУ у м.Торонто (Канада) та отримала сертифікат про навчання за темою «Спектр аутизму/АBA» (36 академічних годин).

Розклад