Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Новини

Співробітники

завідувачКОРНЯТ Віра Степанівназавідувач
доцент (сумісник)БОРДІЯН Ярослав Ігоровичдоцент (сумісник)
доцентЗУБРИЦЬКА-МАКОТА Ірина Володимирівнадоцент
доцентЛОБОДА Вікторія Віталіївнадоцент
доцентМАРТІРОСЯН Леся Анатоліївнадоцент
доцентМАРЧУК Алла Володимирівнадоцент
доцентСУБАШКЕВИЧ Ірина Романівнадоцент
доцент (сумісник)ТАНЧАК Ярина Андріївнадоцент (сумісник)
асистент (сумісник)ВЕРХОЛЯК Марія Романівнаасистент (сумісник)
асистентКОС Ольга Іванівнаасистент
асистент, лаборант (сумісник)ПЕРГА Анастасія Анатоліївнаасистент, лаборант (сумісник)
асистентПИРІГ Уляна Ярославівнаасистент
асистентСТОЛЯРИК Ольга Юріївнаасистент
асистентСУХОЦЬКА Іванна Богданівнаасистент
асистентЦИМБАЛА Олеся Миронівнаасистент
лаборантІЛЬНИЦЬКА Христина Миколаївналаборант

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розкладКонкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Університеті Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща) в рамках програми Erasmus+

19.03.2023 | 20:47

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус+ КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Університетом Яна Длугоша в рамках програми Erasmus+, який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.
●ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ
●ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ
ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ
Відповідно до умов проєкту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври), студенти I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Історичний факультет
2. Факультет педагогічної освіти
мають можливість навчатися в Університеті Яна Длугоша упродовж 3 місяців у другому семестрі (квітень-червень) 2022/2023 н. р. 
Кандидати повинні...

Читати »

Семінар «Ефективна Інтернет-комунікація особистості», спікер – доц. І. Р. Субашкевич

15.03.2023 | 22:18

Сьогодні, 15 березня, в рамках циклу семінарів-тренінгів «Безпека освітнього процесу в умовах воєнного стану», відбувся наш третій семінар «Ефективна Інтернет-комунікація особистості». Спікеркою заходу була кандидатка психологічних наук, доцентка Кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ЛНУ імені Івана Франка Ірина Субашкевич.

Під час зустрічі спікерка зосередила увагу присутніх на ключових питаннях обраної теми. Ішлося, зокрема, про психологічну природу Інтернет-комунікації, ризики для особистості в Інтернет-просторі, гендерні аспекти використання Інтернету, інформаційний образ особистості, як складову ефективної комунікації, правила безпечної Інтернет-комунікації.

Див. фотозвіт:
...

Читати »

Оголошення! Унікальний тренінг з домедичної допомоги для дітей у віці 12+ за участю кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

14.03.2023 | 12:58

АКТУАЛЬНО!

Спільно з Мальтійська служба допомоги , Профспілка Львівського університету і Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи ЛНУ імені Івана Франка проводимо унікальний тренінг з домедичної допомоги для дітей у віці 12+.

🗓️ Заняття відбудеться 16 березня 2023 р. о 16. 00 год, вул. І. Франка, 3 (Офіс Мальтійської служби допомоги). 

💡 Тренінг корисний та цікавий, адже ваша дитина зможе практично відпрацювати всі рефлексії за допомогою спеціальних медичних приладів та манекенів. Тривалість заходу 1-1,5 год.

📲 Поспішіть зареєструватися, кількість місць обмежена (до 15 учасників в групі)...

Читати »

Робоча зустріч із начальником управління освіти м. Львова А. Закалюком

14.03.2023 | 12:24

13 березня  2023 р.. відбулася зустріч  адміністрації, завідувачів кафедрами, гарантів освітніх програм, викладачів  факультету педагогічної освіти  із начальником управління освіти  міста Львова  Андрієм Закалюком.
В ході конструктивної розмови   обмінялися думками, взаємно висловили низку ідей, пропозицій щодо вдосконалення підготовки педагогічних кадрів для Нової української школи, оновлення змісту, форм і методів проходження студентами педагогічних практик у закладах освіти, пошуку шляхів ефективної співпраці академічного й освітянського середовищ, розробки освітніх проєктів тощо.
Тримаймо освітній фронт разом!

Читати »

Набір на міжнародну програму підвищення кваліфікації «Англомовна академічна комунікація у міжкультурному контексті»

09.03.2023 | 11:14

Дорогі колеги!

Раді повідомити, що відкриваємо набір на міжнародну програму підвищення кваліфікації Англомовна академічна комунікація у міжкультурному контексті (Professional Development Program English-language Academic Communication in the Cross-cultural Context), яка відбудеться у Львівському національному університеті імені Івана Франка на базі Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації у співпраці з факультетом іноземних мов Університету та європейськими партнерами.
Програма проходитиме з 17 березня до 20 травня 2023 року виключно в онлайн форматі, робочі мови – англійська (80%) та українська (20%). Участь у програмі для працівників Львівського університету безкоштовна. Усіх учасників буде забезпечено...

Читати »