Кафедра спеціальної освіти та соціальної роботи

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Новини

image-kpiНаукові теми кафедри:

  • Психолого-педагогічні засади корекційного навчання і реабілітації осіб з порушеннями розвитку та інтеграційні аспекти підготовки фахівців до роботи в системі спеціальної освіти та в умовах інклюзії (науковий керівник – доктор психол. наук, проф. Островська К.О.)
  • Зміст і технології професійної підготовки фахівців соціальної сфери (науковий керівник – канд. пед. наук, доцент Кальченко Л.В.)

 

Співробітники

завідувач, професор (сумісник)ОСТРОВСЬКА Катерина Олексіївназавідувач, професор (сумісник)
професорОСТРОВСЬКИЙ Ігор Петровичпрофесор
професорСУПРУН Микола Олексійовичпрофесор
доцентАНДРЕЙКО Богдана Володимирівнадоцент
доцентКАЛЬЧЕНКО Лариса Володимирівнадоцент
доцентКАШУБА Людмила Володимирівнадоцент
доцентКОВНИЙ Юрій Євгеновичдоцент
доцентКОРНЯТ Віра Степанівнадоцент
доцентЛОБОДА Вікторія Віталіївнадоцент
доцентМАТВІЄНКО Станіслава Василівнадоцент
доцентМАТВІЄНКО Юрій Олександровичдоцент
доцентСІКОРСЬКА Леся Борисівнадоцент
доцентСУБАШКЕВИЧ Ірина Романівнадоцент
доцентСУЛЯТИЦЬКИЙ Іван Васильовичдоцент
доцентФАЛИНСЬКА Зоряна Зенонівнадоцент
доцентФЕРТ Ольга Григорівнадоцент
старший викладачБУЩАК Олена Олександрівнастарший викладач
старший викладачДРІБНЮК Наталя Теодорівнастарший викладач
асистентВЕРХОЛЯК Марія Романівнаасистент
асистентДРОБІТ Лілія Ришардівнаасистент
асистентЛАВРИК Софія В'ячеславівнаасистент
асистентЛОЗИНСЬКИЙ Володимир Євстаховичасистент
асистентМУЗИЧКО Леся Тарасівнаасистент
асистентПОРОДЬКО Мар’яна Ігорівнаасистент
асистентПРИЗВАНСЬКА Роксоляна Антонівнаасистент
асистентСАЙКО Христина Ярославівнаасистент
асистентСАЛАМОН Олег Леонтійовичасистент
асистентСАЛО Ірина Олександрівнаасистент
асистентСИВИК Aнна Євгенівнаасистент
асистентСТОЛЯРИК Ольга Юріївнаасистент
асистентЦИМБАЛА Олеся Миронівнаасистент

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розкладМетодичні матеріали

  

Студенти ф-ту пед. освіти ЛНУ імені Івана Франка увійшли в 10-ку найкращих студентів України за результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота»

16.04.2019 | 19:50

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1313 від 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році» 11-12 квітня 2019 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота».
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Соціальна робота» проводиться як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх соціальних працівників. Олімпіада сприяла широкому розкриттю здібностей і талантів кращих студентів із 32 закладів вищої освіти України. Усього в олімпіаді...

Читати »

Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід осіб з особливими потребами в інклюзивній та спеціальній освіті»

15.04.2019 | 13:21

11-12 квітня на базі факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід осіб з особливими потребами в інклюзивній та спеціальній освіті», яку ініціювала та проводила кафедра спеціальної освіти та соціальної роботи при підтримці міністерства освіти і науки України, Львівської обласної державної адміністрації та ГО «Справа Кольпінга в Україні».
З привітанням до гостей звернулися начальник управління дошкільної, загальної середньої, професійної освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки Львівської...

Читати »

Участь у (не)конференції “Крок за кроком: формування якісного освітнього середовища для дітей з особливими потребами”

10.04.2019 | 23:56

На запрошення Американських рад з міжнародної освіти, доцент кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Ферт взяла участь, в якості експерта, у регіональній (не)конференції Афілійований Міні ЕdCamp Oleksandrija: “Крок за кроком: формування якісного освітнього середовища для дітей з особливими потребами”.

Ольга Григорівна ознайомила слухачів, освітян з різних куточків України, із основами диференційованого підходу до дітей з особливими потребами в інклюзивному освітньому процесі, а також з питанням академічної доброчесності у контексті реформування...

Читати »

2 квітня – Всесвітній день розповсюдження інформації про проблеми аутизму

02.04.2019 | 20:11

Сьогодні, 2 квітня, у Всесвітній день розповсюдження інформації про проблеми аутизму, у Львові шостий рік поспіль проходить акція «Львів у блакитному – 2019».
Студенти першого та третього курсу факультету педагогічної освіти, спеціальності “Соціальна робота”, під керівництвом асистента кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи Столярик О.Ю. долучились до організації та проведення акції. Мета події – поширення інформації про аутизм та формування толерантності до людей, які живуть з такою особливістю. У всьому світі таких людей нараховується близько 70 млн. Під час акції кожен охочий міг...

Читати »